Stavbyvedoucí

Základní informace:
  • Řízení staveb
  • Vedení týmu
  • Odpovídající vzdělání
  • Možnost rekreace v zahraničí

Co požadujeme?

  • Absolvování střední odborné školy s maturitou se zaměřením na stavebnictví
  • Odbornou praxi v délce 5 let
  • Znalost základních stavebních materiálů a jejich použití
  • Znalost stavebního zákona a navazující legislativy v platném znění
  • Organizační schopnosti
  • Cílevědomost a komunikativnost
  • Základní orientace v oblasti životního prostředí
  • Základní znalosti v ovládání PC
  • Řidičské oprávnění sk. B

Co Vás čeká?

  • Řízení a kontrola provozu staveb a jednotlivých fází stavebních prací
  • Organizace a vedení pracovních týmů
  • Komunikace s investory a dodavateli
  • Zodpovědnost za dodržování uzavřených smluv s obchodními partnery
  • Zodpovědnost za dodržování příslušných postupů
  • Kontrola realizovaného díla
  • Zajišťování potřebné mechanizace a dopravy

Co nabízíme?

  • Zázemí stabilní a perspektivní společnosti s dlouholetou tradicí
  • Odpovídající mzdové ohodnocení
  • Odborná školení
  • Příspěvek na stravování
  • Firemní akce (vánoční večírek, teambuildingy aj.)
  • Možnost rekreace ve firemních nemovitostech v ČR i zahraničí

Vaše životopisy nebo dotazy zasílejte na email: info@kamenicka.cz.